Dnes je 26. október 2014
Hotel Dubná Skala
Online rezervácia

Svadobný deň

v hoteli Dubná Skala

Prežite jeden z najkrajších dní svojho života presne tak, ako ste si ho vysnívali.  Zážitok chutí, vôní a tvarov si môžete vychutnať v romantickom prostredí Boutique Hotela Dubná Skala****.

Náš profesionálny tím vie, čo obnáša organizovať svadbu, vie, že každá maličkosť je dôležitá, a preto vždy robí maximum, aby ste na konci dňa mohli povedať: „Bol to môj najkrajší deň.“

Svadobné balíky

Basic

Cena od38 €/osoba

Decentná, jednoduchá svadba v kruhu najbližších sa dá zorganizovať aj za pár týždňov od rozhodnutia práve v našich výnimočných priestoroch pod vedením profesionálneho tímu.

Štandard

Cena od45 €/osoba

I keď v súčasnosti sú v móde netradičné svadby, klasická svadba sa stále pokladá za jednu z najkrajších osláv zloženia svadobného sľubu.

De Luxe

Cena od60 €/osoba

Práve ste našli to pravé... vychutnajte si komfort dokonalej svadby De Luxe s nádychom originálnosti a jedinečnosti.

Svadobné priestory

Reštaurácia

Reštaurácia sa nachádza v príjemných klenbových priestoroch s celkovou kapacitou 68 miest. Jedinečná atmosféra sľubuje príjemný, neopakovateľný zážitok z vášho svadobného dňa.

Salónik Conference

Priestory salónika Conference sú prepojené s kaviarňou, čím vzniká ich variabilnosť a vďaka čomu je možné ich prispôsobiť podľa vašich predstáv a umožniť spoločné sedenie aj väčším skupinkám hostí. Výhodou kaviarne je využitie priestoru na tanečný parket alebo posedenie pri kaviarenskom bare.

Salónik Cabinet

Salónik Cabinet sa nachádza v časti reštauračných priestorov, ktoré poskytujú úplne súkromie s kapacitou 18 osôb. Dispozičné rozloženie salónika zaručuje príjemnú rodinnú atmosféru.

Fotogaléria

Viac informáciie-mail: conference@doxx.sk
mobil: +421 903 220 156