Dnes je 22. máj 2015
Kariéra Hotel Dubná Skala
Online rezervácia

Procedúry Sothys

SOTHYS Paris sa zaraďuje k najexkluzívnejším kozmetickým značkám a má viac ako 60-ročnú tradíciu. Ponúka profesionálne ošetrenie tela a tváre, má svoju jedinečnú silu v trojkombinácii, ktorá zaručí pocit absolútnej spokojnosti. Prináša najlepšie aktívne ingrediencie, dokonale prepracované techniky a exkluzívnu masážnu techniku.

Telové ošetrenia sa skladajú z troch základných častí:

Povzbudzujúca predohra

Relaxačné masážne pohyby pre postupné uvedenie do sveta oddychu a starostlivosti.

Ceremónia ošetrenia

Prostredie zmyslových pôžitkov, jemných tónov relaxačnej hudby a masáže podľa typu ošetrenia.

Uvoľňujúci záver

Na konci ošetrenia sa telo a myseľ tonizáciou postupne preorientujú na vonkajší svet.

Ošetrenia kozmetikou SOTHYS Paris Vám zaručia nový zmyslový zážitok. Perfektná symbióza účinnosti aktívnych prvkov a exkluzívnych manuálnych techník – to sú rituály ošetrení SOTHYS, ódy na wellness, relax a krásu tela. Pokojná atmosféra, delikátne parfumované vône... Svet príjemného blaha s jemnými tónmi relaxačnej hudby a odborné masáže prebudia všetky Vaše zmysly. Tu ste v inom svete.

Ponúkané kozmetické procedúry Sothys:

Zoštíhľujúci a spevňujúci program

Personalizované zoštíhľujúce ošetrenie

Komplexné zoštíhľujúce ošetrenie pre zmiernenie všetkých typov celulitídy. Presne šité na mieru pre každého klienta je 75 minútové ošetrenie vykonané v súlade s exkluzívnym postupom Sothys a úplne novými produktami so zmyslovými textúrami: Zoštíhľujúci peeling/zábal, Zoštíhľujúci masážny fluid, 3 intenzívne séra s aktívnymi látkami pre každý typ celulitídy.

Trvanie: 1h 15 | Typ: ♀♂                                 Cena: 75 €
 

Zoštíhľujúca masáž

40 minútová zoštíhľujúca masáž pre perfektnú postavu a vymodelované kontúry tela.

Trvanie: 0h 40 | Typ: ♀♂                                 Cena: 32 €

Špeciálne ošetrenia

Hanakasumi™

Jedinečné ošetrenie inšpirované Japonskom: Peeling s exfoliačnými rukavicami, relaxačná masáž celého tela a špeciálna masáž chodidiel.

Trvanie: 1h 20 | Typ: ♀♂                                 Cena: 62 €
 

Ceremónia orientálnych vôní  

Omladzujúci rituál inšpirovaný Orientom s aromatickými batôžkami: korenistý píling, regeneračná masáž celého tela a masáž s aromatickými batôžkami, obsahujúcimi horúce kamene a špeciálne orientálne korenie.

Trvanie: 1h 00 | Typ: ♀♂                                 Cena: 55 €
 

Sezónne ošetrenie tela

Každý rok sa môžete tešiť na nové vône a textúry! Ošetrenie obsahuje rozpúšťajúci sa píling a masážny sirup, ktorý prináša spojenie ovocia a kvetov.

Trvanie: 0h 55 | Typ: ♀♂                                 Cena: 50 €

 

 

Kozmetické procedúry Sothys je potrebné rezervovať vopred na recepcii hotela, telefonicky na čísle: +421 41 5079 100 alebo emailom na adrese: hoteldubnaskala@doxx.sk.