Dnes je 24. jún 2018
+421 41 5079 100
Online rezervácia
Denné menu

Denné menu

Vyberte si Klasik, Light alebo Business menu, s možnosťou výmeny prílohy za zeleninový šalát.
Á La Carte

Á La Carte

Príďte si vychutnať jedlá z nášho menu na jar-leto 2018, aj počas víkendov a sviatkov.
Najkrajše momenty života

Najkrajšie momenty života

Prežite neopakovateľné momenty na výnimočnom mieste s profesionálnym servisom.

Vínna karta

 

Šumivé a šampanské vína


 

Slovensko

Hacaj sekt Brut

V jeho sviežej, ovocnej vôni nachádzame tóny citrusových plodov a zelených jabĺk. Chuť tohto šumivého vína, vyrobeného tradičnou metódou zrenia vo fľaši, je pekne vyvážená a primerane podoprená kyselinkami a osviežujúcou horkastou dochuťou.

24,00 €

Španielsko

Freixenet Cordon Negro Brut

Víno svetložltej,  iskrivej a krištáľovo čírej farby s konzistentným perlením. V chuti je svieže s dobre zapracovanou kyselinou a  náznakom pečeného chleba. Dochuť vína je stredne intenzívna, príjemná.

24,00 €

Taliansko

Prosecco Santa Margherita DOCG Valdobiadenne Brut

Intenzívna aróma z nádychom ruží a fialiek. Chuť je svieža s tónmi jahôd a malín. Ideálne ako aperitív, k ľahkým predjedlám a k jemnému rizotu.

30,00 €

Francúzsko

Bollinger Special Cuvee Brut, AOC

Šampanské víno ľahkej slamovožltej farby s nekonečným perlením. Vo vôni jedinečná, osobitá aróma zložená z hľuzovky, kriedy a jemného nádychu dreva.

65,00 €

Champagne Dom Perignon

Je to neobyčajné, komplexné víno s hodvábnou konzistenciou. Dochuť je pozoruhodne dlhá s ľahkými podtónmi kôry citrusových plodov.

240,00 €

 

Biele vína


 

Slovensko

Veltlínske zelené - Terasy, Hubinský

Víno sa na vzduchu rozvíja, okrem mandle, má silnú mineralitu, pikantnosť a jemnú vinohradnícku broskyňu. Maslová chuť je oriešková, má elegantné telo, ktoré je krásne štrukturované, minerálne a korenisté.

22,00 €

Rizling rýnsky, neskorý zber, Janoušek Polák

Víno má intenzívnu žlto-zelenú farbu. V typickej odrodovej aróme sa striedajú tóny lipy a medu. V noblesnej chuti s pevnou štruktúrou hrajú prím včelie plásty medu a biele korenie.

26,00 €

Kasnyik Selection Chardonnay, Strekov                                             

ZELENKAVO-ZLATISTÁ FARBA CHARDONNAY V POHÁRI PREZRÁDZA VYZRIEVANIE V SUDE. VÔŇA ČERSTVÉHO ANANÁSU PRECHÁDZA DO ZAUJÍMAVÝCH TÓNOV ZELENÉHO KORENIA. 

26,00 €

Muškát Ottonel, Hubinský                                          

VO VÔNI NACHÁDZAME SLADKÉ HROZIENKA, ROZKVITNUTÝ MUŠKÁT, ZELENÉ KORENIE, ALE AJ KÚSOK ZELENÉHO JABĹČKA. HARMONICKÁ CHUŤ PONÚKNE SVIEŽE KORENISTÉ TÓNY A VĎAKA PEKNEJ KYSELINKE VAŠE ÚSTA NA VÍNO TAK ĽAHKO NEZABUDNÚ.

22,00 €

Muller Thurgau, výber z hrozna,  Mrva & Stanko                                             

CHUŤ BIELEHO VÍNA JE ŠŤAVNATO OVOCNÁ, S OVOCNOSŤOU DUŽINY TROPICKÉHO OVOCIA ZVÝRAZNENOU SVIEŽIMI CITRUSOVÝMI KYSELINAMI.

22,00 €

Tramín červený, výber z hrozna, Zápražný                                               

VÍNO S PRENIKAVOU KORENISTOU VÔŇOU, PODPORENOU O RUŽOVÝ OLEJ, AGÁTOVÝ MED A MUŠKÁTOVÝ ORIEŠOK. V CHUTI SA K ELEGANTNEJ MINERÁLNOSTI PRIPÁJA BOHATOSŤ TROPICKÉHO OVOCIA, PREDOVŠETKÝM LIČI, KTORÁ POSTUPNE PRECHÁDZA DO NAZRETOSTI SUŠENÝCH FÍG A MEDOVOSTI.

24,00 €

Devín, suché, Žitavské vinice                                                                                

Vyzreté, krásne hrozno z časti už tvorilo cibéby, ktorých aróma sa preniesla aj do vína. Víno má zlatistú farbu, bohatú vôňu a plnú chuť umocnenú zrením na jemných kvasničných kaloch metódou sur lie. Dochuť vína je veľmi dlhá, hrozienkovo – medová.

34,00 €

Nemecko

Riesling Trocken, Korrell                                                                       

VÍNO S BOHATOU MINERÁLNO-OVOCNOU VÔŇOU. CHUŤ VÍNA JE ODRODOVO PRESVEDČIVÁ A PRÍŤAŽLIVO ŠŤAVNATÁ, S OVOCNOSŤOU A MINERÁLNO-ZEMITÝMI VNEMAMI S PLNOU A EXTRAKTÍVNOU DOCHUŤOU.

24,00 €

Taliansko

Elena Walch Selezione Gewürztraminer                                                 

VO VÔNI JE INTENZÍVNE, KONCENTROVANÉ SO STOPAMI OKVETNÝCH LÍSTKOV RUŽÍ A MARHULE. CHUŤ TEJTO ODRODY BIELEHO VÍNA JE PLNÁ A VYVÁŽENÁ S KORENISTOU DOCHUŤOU.

32,00 €

Pinot Grigio, Di Lenardo                                                         

VÍNO S PRÍŤAŽLIVOU OVOCNOU VÔŇOU TROPICKÉHO OVOCIA. V CHUTI JE VÍNO BOHATO MEDOVO-OVOCNÉ,  S  OVOCNOSŤOU  NAJMÄ  ZRELEJ  MARHULE,  S KORENISTOU PIKANTNOSŤOU A ELEGANTNOU OVOCNO-KORENISTOU DOCHUŤOU.

28,00 €

Francúzsko

Riesling, Bruno SORG                                                   

VÍNO ŽIARIVO ZLATEJ ISKRIVEJ FARBY SO ZELENKAVÝM OKRAJOM. V CHUTI JE VYROVNANÉ, PEKNE STAVANÉ S CHUŤOU PO BIELYCH BROSKYNIACH A SVIEŽIM NÁDYCHOM CITRUSOVÝCH PLODOV. KYSELINKU JE VO VÍNE TAKTIEŽ CÍTIŤ, ALE JE PEKNE ZAPRACOVANÁ.

28,00 €

Chardonnay Classic, Martinolles                            

FARBA VÍNA JE ZELENOŽLTÁ. VÔŇA JE CITRUSOVO - OVOCNÁ S JEMNOU MINERALITOU A VANILKOVOU  NASLADLOSŤOU.  CHUŤ JE PLNÁ,  HARMONICKÁ,  S ELEGANTNOU KYSELINKOU A JEMNÝM TOUSTINGOM.

28,00 €

Čile

Chardonnay, suché, Emiliana Adobe                                                                  

Mladučké víno,  plné aróm po vanilke a exotickom ovocí. Výrazná chuť ho predurčuje k slávnostným jedlám a na večerné popíjanie s priateľmi. Vyzrievalo v sudoch, ktoré si vinárstvo samo vyrába a tým dbá o najvyššiu kvalitu.

22,00 €

Nový Zéland

Sauvignon Blanc Marlborough, Astrolabe    

SVETLOZELENKAVÁ FARBA VÍNA. ATRAKTÍVNA, OVOCNO-HERBÁLNA VÔŇA S TÓNMI ŽIHLAVY. CHUŤ JE ĽAHKÁ PRIAMOČIARA, OVOCNÁ, S PIKANTNOU KYSELINKOU A KRATŠÍM ZÁVEROM.

28,00 €

Ružové vína


 

Slovensko

Cabernet Sauvignon, rosé, neskorý zber, polosuché, Polák              

Víno sa honosí elegantným vzhľadom, noblesou a prirodzenosťou. Vo vôni sa vznáša aróma červených lesných  malín, cez ktorú sa jemne prediera vánok čiernych ríbezlí. V chuti dominuje príjemná malinová šťava, ktorú skvelo dopĺňajú červené ríbezle a šťavnaté jahody.

24,00 €

Červené vína


 

Slovensko

Frankovka modrá, výber z hrozna, Mrva & Stanko

VÍNO  TMAVOČERVENEJ   FARBY  BORDOVÉHO  ODTIEŇA,  S  DECENTNOU  ODRODOVOU OVOCNOU VÔŇOU, HLAVNE ČEREŠNÍ A SLIVIEK. CHUŤ VÍNA JE ŠŤAVNATO OVOCNÁ, S DOMINANCIOU   KÔSTKOVÉHO   OVOCIA,  PODPORENÁ   SÚHROU  JEMNÝCH  KYSELÍN A TANÍNOV.

26,00 €

Cabernet Sauvignon, výber z hrozna, NICHTA                                            

Víno je vo vôni výrazné s tónmi drobného čierneho bobuľového ovocia. Chuť je plná čokolády, tabaku až čierneho korenia.

24,00 €

 

Pinot Noir, výber z hrozna, Zápražný                                                

Víno je tmavočervenej farby. Chuť je veľmi plná, ovocná, dobre štruktúrovaná a elegantná. Aróma je plná lesného ovocia a horkej čokolády.

26,00 €

 

Pavelka Trojka, výber z hrozna, Cuvée                                                                              

CUVÉE MODRÝCH ODRÔD DOZRIEVAJÚCICH  NA JUŽNÝCH SVAHOCH MALÝCH KARPÁT VÁS OČARÍ SVOJOU PLNOSŤOU A ZAMATOVOU CHUŤOU.

24,00 €

 

Dunaj, výber z hrozna, Zápražný                                                                                                         

VÍNO S VÔŇOU ČUČORIEDOK JE SPREVÁDZANÁ ŠŤAVNATOSŤOU ČERNÍC A OSTRUŽÍN. CHUŤ VÍNA JE KONCENTROVANÁ, PLNÁ KÔSTKOVÉHO OVOCIA, BORIEVOK A ČERNÍC. DOCHUŤ SA NESIE V ZNAMENÍ HORKEJ ČOKOLÁDY A SLADKÝCH TANÍNOV.

26,00 €

 

Hron-Váh-Rimava-Rudava Cuvée WMC, Mrva & Stanko                                              

VÍNO  TMAVORUBÍNOVEJ   FARBY,  KOMPLEXNEJ  PODMANIVEJ  VÔNE  ČIERNYCH  RÍBEZLÍ A TMAVÉHO LESNÉHO OVOCIA, NAJMÄ ČUČORIEDOK A ČERNÍC, OBOHATENÝ O TÓNY GRAFITU, TABAKU, KÁVY A BORIEVKY. CHUŤ VÍNA PREKYPUJE ZAMATOVOU BOHATOSŤOU S OVOCNOSŤOU TMAVÉHO BOBUĽOVÉHO OVOCIA, DELIKÁTNOU KORENISTOSŤOU, ÚŽASNÝMI OVOCNO KOŇAKOVÝMI TÓNMI, VYNIKAJÚCOU ŠTRUKTÚROU KYSELÍN A TANÍNOV A SKVELOU DOCHUŤOU.

38,00 €

 

Taliansko

 

Neprica Tormanesca                                         

ČERVENÉ VÍNO RUBÍNOVEJ FARBY S TEHLOVÝM OKRAJOM. VÔŇA VÍNA JE INTENZÍVNA, OVOCNÁ PO LESNÝCH PLODOCH. NA POZADÍ VŠAK POSTUPNE VYSTUPUJÚ KORENISTÉ TÓNY.

24,00 €

 

Valpolicella Clasicco, Lavarini

SÝTA RUBÍNOVO-ČERVENÁ FARBA VÍNA. V JEHO VÔNI POCIŤUJEME LAHODNÝ NÁSTUP TMAVÝCH LESNÝCH PLODOV, KTORÉ STRIEDA SEKUNDÁRNA ARÓMA TABAKOVÝCH LISTOV A VANILKY. CHUŤ TEJTO ODRODY ČERVENÉHO VÍNA JE ROBUSTNÁ A PEKNE ŠTRUKTÚROVANÁ S PRÍJEMNÝMI TANÍNMI.

28,00 €

 

IL Bruciato Doc, Antinori Guardo al Tasso                                                                  

VÔŇA JE PLNÁ INTENZÍVNYCH TÓNOU ZRELÉHO ČERVENÉHO BOBUĽOVÉHO OVOCIA VZÁJOMNE SA DOPLŇUJÚCEHO S VÔŇOU SLADKÉHO KORENIA A KÁVY. CHUŤ JE DOSTATOČNE VYVÁŽENÁ A CÍTIŤ V NEJ HODVÁBNE TANÍNY SPOLU SO SLADKO PIKANTNÝM ZÁVEROM A DOCHUŤOU.

38,00 €

 

Francúzsko

 

Bourgogne Pinot Noir, Faiveley                                                                         

ČERVENÉ VÍNO MÁ TYPICKÉ TEHLOVOČERVENÉ SFARBENIE, V OVOCNEJ VÔNI DOMINUJE KÔSTKOVÉ OVOCIE OBOHATENÉ PRÍJEMNOU STOPOU ZMESI EXOTICKÝCH KORENÍN. LAHODNÁ CHUŤ PO LESNOM OVOCÍ A PEKNE ZAPRACOVANÝCH TANÍNOCH JE DOPLNENÁ DLHOU DOCHUŤOU.

38,00 €

 

Syrah Classic, Martinolles                                    

V JEHO KOMPLEXNEJ VÔNI NACHÁDZAME ZAUJÍMAVÝ KORENISTÝ BUKET V KOMBINÁCII SO ZAMATOVOU OVOCNOSŤOU. PREVAŽUJÚ NAJMÄ TÓNY ČIERNYCH RÍBEZLÍ, ČUČORIEDOK, ŠKORICE  A ČIERNEHO  KORENIA.  CHUŤ TOHTO ČERVENÉHO  VÍNA JE BOHATÁ  A JEMNÁ S PEKNE UHLADENÝMI TANÍNMI.

26,00 €

 

Arnoux & Fils Petites Collines Crozes-Hermitage                                                        

SKVELÉ ČERVENÉ VÍNO CROZES Z ODRODY SYRAH. ČERNICE, BIELE KORENIE, DOTYK FIALIEK. SUCHÉ, ENERGICKÉ, V CHUTI S PIKANTNOU ACIDITOU.

28,00 €

 

Španielsko

 

Marqués De Riscal, Reservasuché, Herederos del Marqués de Risca, RIOJA                                               

Víno vyzrieva v barikoch viac ako 24 mesiacov, čím získava klasickú arómu a výbornú štruktúru. Je to nádherné, harmonické a elegantné víno s nespočetnými aromatickými odtienkami.

38,00 €

 

Museum Reserva DO                                               

BOHATÉ  A  TERMICKÉ  VÍNO.  PRIRODZENÁ  SVIEŽOSŤ  ZO  STARÝCH  VINOHRADOV HARMONIZUJE S KONCENTRÁCIOU A ŠTRUKTÚROU. 

36,00 €

 

Austrália

 

Hardys Nottage Hill Shiraz                                                           

BOHATÉ  A  TELNATÉ  ČERVENÉ  VÍNO  S  ATRAKTÍVNOU  VÔŇOU  ČERNÍC,  ČOKOLÁDY A ZELENÉHO KORENIA. CELKOVÝ PREJAV DOPĹŇA VANILKOVO-OVOCNÝ ZÁVER.

26,00 €

 

Argentína

 

Malbec, Septima                                                              

ČERVENÉ VÍNO S VYNIKAJÚCOU HARMÓNIOU, SVIEŽOSŤOU A ČISTOTOU. HLBOKÁ RUBÍNOVO-ČERVENÁ FARBA S VYSOKÝM LESKOM. CHUŤOVÝ PREJAV MÁ PEKNÚ ŠTRUKTÚRU SO SKVELOU OVOCNOU CHARAKTERISTIKOU.

26,00 €

 

PRÍRODNÉ SLADKÉ VÍNA

 

Slovensko

 

Tokajský výber 4-putňový – J & J Ostrožovič, Tokaj                                       

Vysokokvalitné výberové víno, ktoré sa vyrába pridaním štyroch putní, do mladého suchého vína. Je zlato - žltej farby s intenzívnym jantárovým odtieňom, sladké, príjemne aromatické s výraznou chlebovinkou. V sudoch dozrieva min. 6 rokov.

30,00 €

 

Pálava, Berta Strekov (Bobuľový výber)                                               

NAPRIEK SLADKOSTI PÔSOBÍ CHUŤOVÝ PROFIL VYVÁŽENE S HARMONICKOU ŠTRUKTÚROU KYSELÍN.  V  DOCHUTI  SÚ  DOKONALE  PREPOJENÉ  KORENISTÉ  ZLOŽKY  S MEDOVO- CITRUSOVÝMI.

28,00 €

 

Portské víno

 

Graham´s Fine Ruby Porto                                                                                  

Jemný štýl portského s omamnou vôňou bobuľového ovocia a holandského kakaa. Po výraznej aróme sa objavuje klasická likérová dochuť s tónmi lekváru a škorice.

33,00 €

 

 

Rozlievané vína

 

ŠUMIVÉ  VÍNO

Prosecco Santa Margherita

0,1l  - 4,00€

 

BIELE VÍNA

Kasnyik Selection Chardonnay, Strekov

0,1l  - 3,20€

Riesling Trocken, Korrell 

0,1l  - 3,20€

 

RUŽOVÉ VÍNO

Frankovka modrá Rosé, Abbrevio, J&J Ostrožovič

0,1l  - 2,80€

 

ČERVENÉ VÍNA

Svätovavrinecké Vinidi

0,1l  - 2,40€

Hardys Nottage Hill Shiraz  

0,1l  - 2,80€

 

SLADKÉ VÍNO

Pálava, Berta Strekov (Bobuľový výber) 

0,05l – 3,80€

 

PORTSKÉ VÍNO

Graham´s Fine Ruby Porto

 0,1l   – 4,40€

 0,05l – 2,20€