Dnes je 24. jún 2018
+421 41 5079 100
Online rezervácia
Denné menu

Denné menu

Vyberte si Klasik, Light alebo Business menu, s možnosťou výmeny prílohy za zeleninový šalát.
Á La Carte

Á La Carte

Príďte si vychutnať jedlá z nášho menu na jar-leto 2018, aj počas víkendov a sviatkov.
Najkrajše momenty života

Najkrajšie momenty života

Prežite neopakovateľné momenty na výnimočnom mieste s profesionálnym servisom.

Výstava obrazov Viliama Mruškoviča

Pozývame vás na exkluzívnu výstavu obrazov Moja krajina II slovenského výtvarníka VILIAMA MRUŠKOVIČA. Vstup je voľný a vystavené obrazy sú predajné.

Výstavu môžte navštíviť v priestoroch Hotela Dubná Skala**** každý deň aj počas víkendov od stredy 6. júna do nedele 24. júna 2018. Počas výstavných dní servírujeme v reštaurácii tématické ART MENU, ktoré odporúča priamo V. Mruškovič.

Sledujte udalosť na našom Facebooku.

Reštaurácia Dubná Skala Žilina_Art Menu

 

O autorovi


Viliam Mruškovič sa narodil v roku 1966 v Trstenej v učiteľskej rodine. Študoval na Pedagogickej fakulte v B. Bystrici odbor Výtvarná výchova / Slovenský jazyk a ukončil ju diplomovou prácou súborom krajinomalieb. Po vysokej škole rozbehol výtvarné aktivity, venoval sa komerčnej grafike a vydavateľskej činnosti. Graficky upravoval knižné tituly a vydával aj vlastné knihy. S karikaturistom Brunom Horeckým v roku 1998 založil detský časopis Fľak.

Od roku 2014 vystavuje. Venuje sa hlavne maľbe krajiny, slovenskej prírody. Obľúbené má dve výtvarné techniky - maľbu špachtľou akrylovými farbami a nanášanie hrubých vrstiev hmoty na plátno.