Aktuálne informácie

Máme otvorené, tešíme sa na vás!

Milí hostia, s radosťou sme pre vás opäť sprístupnili naše ubytovacie, konferenčné, wellness a gastronomické služby. Aj počas obnovenej prevádzky naďalej rešpektujeme všetky opatrenia ÚVZ SR a riadime sa obmedzeniami, ktoré z nich vyplývajú. Sme pripravení ponúknuť vám bezpečné a kvalitné služby a urobiť všetko pre váš komfort. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu.

 

Ubytovanie

Rezervácie krátkodobého aj dlhodobého ubytovania prijímame telefonicky 041/507 91 00, emailom hoteldubnaskala@doxx.sk alebo online cez náš web za najvýhodnejšiu cenu. Služby recepcie sú dostupné do 22:00, zvýšenú pozornosť venujeme dezinfekcii ubytovacích aj spoločných priestorov. 

 

Reštaurácia

Reštauračné služby aktuálne poskytujeme v priestoroch salónika Conference spojeného s Kaviarňou. S kvalitnou ponukou denného menu sme tu pre vás v pracovné dni od 11:00 do 14:00 hod. Na výbere jedál z Á la Carte si môžete pochutnať denne, aj počas víkendov a sviatkov v čase od 11:00 až do 22:00 hod.

 

Kaviareň s barom

Obľúbenú rannú kávu Danesi si môžete vychutnať v našej štýlovej kaviarni s knižnicou a dennou tlačou. Cez pracovný týždeň vás privítame už od 7:00, počas víkendov od 8:00.

V príjemnom podvečernom čase od 16:00 do 19:00 vás pozývame na akciu 1+1.Oživte vzájomné stretnutia po práci s kolegami, priateľmi, rodinou a využite Happy Hour na vybrané alko a nealko nápoje.

 

Konferenčné služby

Všetky naše salóniky s variabilnými priestormi a kompletným technickým vybavením sú vám tiež k dispozícii na firemné školenia, semináre, prezentácie. Pre dohodnutie termínu a individuálnych podmienok nás kontaktujte na conference@doxx.sk alebo 0911 606 112.

 

Wellness

Služby privátneho Relax centra poskytujeme v upravenom čase od 10:00 - 22:00.