Aktuálne informácie

Hotel je zatvorený, obedy vám dovezieme

 

 Donáška obedového menu

Aktuálne sme vyšli v ústrety požiadavkám reštauračných hostí a spustili donášku našich obedov. Radi tak pomôžeme  zabezpečiť kvalitné obedové menu do žilinských firiem aj domácností. Chutne pre vás navaríme z prvotriednych čerstvých surovín, jedlá hygienicky zabalíme a dovezieme bezpečne až k vám.

Denné menu rozvážame pri objednávke minimálne 5 porcií, v okruhu do 5 km od centra mesta Žilina. Objednávky prijímame deň vopred do 13:30 hod., a to na telefónnom čísle 0911 606 112 alebo na emailovej adrese conference@doxx.sk. Objednávka menu na aktuálny deň nie je možná. Objednané obedy si môžete prísť vyzdvihnúť aj priamo na parkovisko hotela, takýto osobný odber je možný už od jedného menu.
Platbu za obedy akceptujeme v hotovosti alebo papierovými stravnými lístkami DOXX (prosíme hlásiť vopred).

****

 V rámci aktuálnych preventínych opatrení aj my podporujeme zodpovedný prístup k zabráneniu šíreniu koronavírusu, a preto sme sa rozhodli Boutique Hotel Dubná Skala**** kompletne uzatvoriť pre verejnosť. Hotel tak od pondelka 16. marca 2020 až do odvolania neposkytuje ubytovacie, konferenčné ani wellness služby. Gastronomické služby Reštaurácie Dubná Skala zabezpečujeme v obmedzenom režime formou denného menu na donášku. Ubezpečujeme hostí s vytvorenými rezerváciami, že im umožníme čerpanie pobytov v náhradných termínoch. 

Situáciu pozorne sledujeme a vyhodnocujeme, aktuálne informácie vám včas sprostredkujeme. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým pevné zdravie.