Denné menu

Kvalitný obed v centre Žiliny

 

Denné menu v Reštaurácii Dubná Skala zostavujeme vždy s dôrazom na pestrosť výberu jedál a prvotriedne suroviny. Pravidelne sú doň zaraďované aj obedy s použitím netradičných príloh, ako napríklad kus kus, bulgur, quinoa, bataty. Ak máte chuť na väčšiu porciu zdravia a vlákniny, môžete pri objednávke požiadať o bezplatnú výmenu prílohy za zeleninový šalát. Táto kombinácia so šalátom je obľúbená najmä pri mäsových a vyprážaných jedlách. Po kvalitnom obede odporúčame ako sladkú bodku dezert týždňa s lahodným talianskym espressom Danesi. 

Aktuálnu ponuku nájdete vždy na našom webe, Facebooku, Instagrame a špecializovaných obedových portáloch menučka.sk a reštaurácie.sme.sk. Denné menu servírujeme každý pracovný deň medzi 11:00 - 14:00 hod. Počas víkendov aj sviatkov si zas môžete dopriať niečo chutné z Á la carte ponuky.

 

Cena za obedové menu zahŕňa polievku, chlieb/pečivo, hlavný chod, džbán s vodou. Ako bonus príjemné klimatizované priestory, voľná WiFi a bezplatné parkovanie priamo pri hoteli. Obed vám radi zabalíme aj zo sebou, pričom balné účtujeme vo výške 40 centov (obal na polievku, obal na hlavný chod, papierová taška).

Dezert týždňa 1,90 € | Šalátový bar podľa dennej ponuky - 0,80 € jedna miska