Denné menu

Kvalitný obed v centre Žiliny

 

Denné menu v Reštaurácii Dubná Skala zostavujeme vždy s dôrazom na pestrosť výberu jedál a prvotriedne suroviny. Pravidelne sú doň zaraďované aj obedy s použitím netradičných príloh, ako napríklad kus kus, bulgur, quinoa, bataty. Ak máte chuť na väčšiu porciu zdravia a vlákniny, môžete pri objednávke požiadať o bezplatnú výmenu prílohy za zeleninový šalát. Táto kombinácia so šalátom je obľúbená najmä pri mäsových a vyprážaných jedlách. Po kvalitnom obede odporúčame ako sladkú bodku dezert týždňa s lahodným talianskym espressom Danesi. 

Aktuálnu ponuku nájdete vždy na našom webe, Facebooku, Instagrame a špecializovaných obedových portáloch menučka.sk a reštaurácie.sme.sk. Denné menu servírujeme každý pracovný deň medzi 11:00 - 14:00 hod. Počas víkendov aj sviatkov si zas môžete dopriať niečo chutné z Á la carte ponuky.

 

Cena za obedové menu zahŕňa polievku, chlieb/pečivo, hlavný chod, džbán s vodou. Ako bonus príjemné klimatizované priestory, voľná WiFi a bezplatné parkovanie priamo pri hoteli. Obed vám radi zabalíme aj zo sebou, pričom balné účtujeme vo výške 40 centov (obaly na polievku a hlavný chod, papierová taška).