Home-office

v súkromí a bezpečí hotelovej izby

Dnešné časy nás vystavujú novým skúškam trpezlivosti. Aktuálne šírenie kovidovej infekcie vyžaduje obozretnosť a zvýšené nároky na dezinfekciu. Doma i v práci častokrát rýchlo zvažujeme ako chrániť blízkych či kolegov. Naše dva svety, kde trávime polovice svojich životov, sme mali doposiaľ oddelené. Sú však situácie, kedy ich spájame. Riešením pre udržanie psychickej kondície je home-office mimo domova, avšak v požadovanej izolácii. Pre riadiacich pracovníkov je aktuálnym trendom zabezpečiť kanceláriu v bezpečných priestoroch hotelov.

V kvalitne vybavených hotelových izbách má manažér či konateľ, k dispozícii nielen izbu, ale aj stravovacie a ubytovacie služby a taktiež office služby. Tie pomôžu vyriešiť potrebu prípravy tlačenej dokumentácie, zabezpečenie dennej tlače, či zorganizovanie prepravy. Hotelový personál vie tak plne zabezpečiť asistenčné služby pre manažérov alebo konateľov. Vďaka home-office v hoteloch tak vzniká služba, ktorú ocení každý vyťažený riadiaci pracovník.

 

Home-office v hoteli

prenájom hotelovej izby, v čase medzi 8:00 až do 20:00

parkovanie priamo pri hoteli počas celej doby

1 x espresso Danesi, neobmedzený pitný režim (džbán s vodou)

biznis služby, WiFi, možnosť tlače

samozrejmosťou je fakturácia aj na firmu

Cena: 30 € / 1 deň / 1 osoba

Bonus: za päťdňový home-office masáž grátis

  

Doplnkové služby 

K štandardnému vybaveniu našich izieb a apartmánov patrí pracovný stôl, pohodlná oddychová zóna, trezor, minibar, WiFi, TV, sociálne zariadenie, dostatok denného svetla. Pre váš maximálny komfort v súkromnej kancelárii vám ponúkame možnosť objednať si ďalšie služby.

raňajky, obedové menu, snack a nápoje za zvýhodnené ceny

reflexná masáž šije alebo chodidiel priamo na izbe, 15 min.

možnosť pobytu vášho domáceho miláčika spolu s vami (pes, mačka)

 

Využite na svoj home-office súkromie hotelovej izby, kde môžete nerušene bez rodiny pracovať. Príjemné a bezpečné prostredie mimo kancelárie vám pomôže sa naplno sústrediť na váš business. Rezervácie prosíme minimálne deň vopred telefonicky 0903 220 416 alebo e-mailom.

       

 

****

Rešpektujeme všetky opatrenia ÚVZ SR a riadime sa obmedzeniami, ktoré z nich vyplývajú. Sme pripravení ponúknuť vám bezpečné a kvalitné služby a urobiť všetko pre váš komfort. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu.