Luxusná kozmetika

Sothys Paris

Ponorte svoje zmysly do luxusu. Francúzska značka Sothys Vám prináša kvalitnú prírodnú kozmetiku, ktorá zachováva všetky aktívne zložky a používa najmodernejšie postupy ich spracovania.

Rozmaznávajte sa doma rovnako, ako aj v salóne. Pripravili sme si pre vás skvelé balíčky, ktoré si môžete vyzdvihnúť priamo u nás v hoteli. Náš zaškolený personál vám ochotne poradí pri výbere.

Každý z produktov je možné zakúpiť si aj samostatne. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 220 416 alebo mailom roomdivision@doxx.sk.Odličovanie 82 €

Balíček „odličovanie“ obsahuje: dvojfázový odličovač očí a pier, ktorý bez problémov odlíči aj vodeodolný make up, osviežujúce odličovacie a tonizačné mlieko s výťažkom z grapefruitu, pleťová voda s extraktom z grapefruitu pre dokonalé čistenie a osvieženie pleti.

Starostlivosť o telo 101 €

Balíček „čerešňový kvet a lotus“ obsahuje: jemný a voňavý suchý olej nechá vašu pokožku zamatovo hebkú, sprchový gél, píling, ktorý exfoliuje a zjemňuje pokožku.

Starostlivosť o pleť 128 €

Balíček „starostlivosť o pleť“ obsahuje: Očný krém, ktorý bojuje s tmavými kruhmi, jemnými vráskami okolo očí a opuchom, Denný hydratačný krém s kyselinou hyaulonóvou.