Rezervujte si izbu

Pokračovať

Rezervujte si izbu v Hoteli Dubná Skala ****

Pokračovať
Výnimočná svadba v lesku štyroch hviezdičiek - Boutique Hotel Dubná Skala**** Žilina

Najkrajšie momenty

Výnimočná svadba

Prežite jeden z najkrajších dní svojho života presne tak, ako ste si ho vysnívali. Zážitok výnimočných chutí a netradičných vôní si najlepšie vychutnáte v romantických priestoroch Hotela Dubná Skala****. Náš profesionálny tím presne vie, ako zorganizovať svadbu v lesku štyroch hviezdičiek, aby ste si na konci vášho dňa „D“ mohli povedať: „Bol to náš najkrajší deň v živote!“

 

Naším cieľom je, aby každá svadba bola originálna. Preto sme pre vás pripravili túto netradičnú svadobnú ponuku. Nemusíte sa viazať na svadobné balíky, svadbu si vyskladáte podľa svojich predstáv a ešte ušetríte. Využite naše zvýhodnené ceny, bonusy a skúsenosti.

 

Cena za svadbu v Hoteli Dubná Skala****  obsahuje:

  • nápojové menu

  • svadobné menu

  • svadobné služby

  • svadobný bufet

  • doplnkové služby 

 

Svadobná ponuka na stiahnutie (pdf)

 

Svadobné priestory

Reštaurácia

Reštaurácia sa nachádza v príjemných klenbových priestoroch s celkovou kapacitou komfortbých 60 miest. Jedinečná atmosféra sľubuje príjemný, neopakovateľný zážitok z vášho svadobného dňa.

Salónik Conference

Priestory salónika Conference sú prepojené s kaviarňou, čím vzniká ich variabilnosť a využitie pre 45 osôb. Výhodou kaviarne je využitie priestoru na tanečný parket alebo posedenie pri kaviarenskom bare.

Salónik Cabinet

Salónik Cabinet sa nachádza v oddelených reštauračných priestoroch, a preto poskytuje úplné súkromie pre 20 ľudí. Dispozičné rozloženie salónika zaručuje príjemnú rodinnú atmosféru.