Silvester 2019

oslávte Nový rok s nami

Ako na Nový rok, tak po celý rok :)

Vykročte do ďalšieho krásneho roka 2020 spolu s nami a našim úžasným silvestrovským programom. Privítame vás welcome drinkom, zabavíme famóznym programom, pohostíme silvestrovským a novoročným rautom,  odmeníme mega tombolou, odvezieme domov exkluzívnym shuttle servisom. Silvester 2019 v Hoteli Dubná Skala**** je výnimočný aj tým, že sa koná v dvoch zónach.

 

V prvej zóne na dolnom poschodí hotela si pochutnáte na výborných jedlách servírovaných ako raut počas celého večera a noci. Prebiehať tu bude slávnostné otvorenie večera, príhovor s prípitkom aj tombola. V príjemných reštauračných priestoroch sa v pohodlí porozprávate so svojimi spoluhosťami a priateľmi a môžete si tak oddýchnuť počas prestávok pri tancovaní. Pre uzavretú skupinu 10-12 osôb disponujeme samostatným V.I.P. sedením v salóniku Cabinet.

V druhej zóne na hornom podlaží bude prebiehať hlavná zábava, tanec, diskotéka aj spoločné vítanie Nového roku 2020. O hudobný program a samozrejme, pesničky na želanie, sa postará fantastická 5-členná kapela Funky People.

Silvester 2019 v hodnote 79 € / osoba obsahuje: welcome drink, úžasný zábavný program, slávnostný silvestrovský raut, polnočný prípitok, novoročný raut, kvalitné víno, kávu, minerálku a luxusný shuttle servis. Vstupenky si môžete zakúpiť/rezervovať na recepcii hotela 041/507 91 00 alebo hoteldubnaskala@doxx.sk.

 Sledujte podujatie aj na našom Facebooku.

 

Silvestrovský pobyt

Silvester 2019 si môžete užiť aj ako výhodný balíček s luxusným ubytovaním, už od 269 € pre 2 osoby.  

 Funky People

Skvelá kapela piatich vyštudovaných profesionálnych hudobníkov vás s radosťou roztancuje a zaručí skvelú zábavu.

Silvestrovský pobyt

vstup na Silvester 2019, ubytovanie v izbe alebo apartmáne, raňajky, neskorý check-out o 12:00, parkovanie pri hoteli, milý darček

Cena pre 2 osoby: od 269 €

 

Silvestrovský raut

Pre slávnostný silvestrovský večer sme pripravili pestré a lahodné jedlá, servírované formou rautu. Studené a teplé lahôdky pripravujeme z prvotriednych surovín.