Talkshow Mariana Lechana

so Sisou Sklovskou

Televízny redaktor Marian Lechan už druhý rok v Hoteli Dubná Skala**** moderuje svoje talkshow. Vždy s ľahkosťou a humorom riadi tieto priateľské sondy do duše hostí: „Máme spoločne s divákmi schopnosť poodhaliť aj tie stránky, ktoré nie sú dostupné všedným spôsobom, práve tu, na tomto unikátnom mieste. A som veľmi vďačný za to, že môžem mať svoj program v hoteli, ktorý je sám o sebe umeleckým dielom, vytvorený rukami umelca."

Sisa Sklovska svojim skvostným operným ántré naznačila, že streda (19.9.2018) večer bude jeden dokonalý, nielen hudobný zážitok. Priateľská rozprava o detstve vo veľkom dome so záhradou a mačkami, ceste od poľnohospodárskej školy k VŠMU, študentských brigádach, ľadovej perlivej vode na raňajky i domácich papučkách... To je len niekoľko tém, ktoré striedali jej multižánrové spevácke výkony, muzikálový aj židovský štýl, či gospelový Happy Day. Obdivným potleskom ju diváci odmenili aj za húževnatú tvorbu pôvodných muzikálov s témou femme fatale a za najprestížnejšie ocenenia, keď zatiaľ ako jediná získala dvakrát cenu za najlepší ženský herecký výkon na Svetovom muzikálovom festivale. Po skončení moderovanej časti, pomedzi fotenia a srdečné rozhovory s fanúšikmi, nám Sisa sprostredkovala svoje pocity: „Som v svojom rodisku, Žiline, prišli moji najbližší, moja rodina, moji spolužiaci z gymnázia, zo ZDŠ, priatelia. Bola tu úžasná atmosféra, vzájomná energia išla, cítila som sa tu ako doma. Bol to pre mňa silný životný zážitok, aj práve preto, že som v mojom rodisku.“

„Naše kultúrne podujatia sa snažíme robiť svojim vlastným spôsobom. Žilinčanom prinášame zážitky z neformálneho, priameho kontaktu so zaujímavými umelcami na dosah ruky. Atmosféra kaviarne je ako stvorená na takéto komorné akcie s limitovaným počtom 80 divákov. Stretnutie so Sisou Sklovskou bolo aj pre mňa osobne jednoducho hviezdne, ďakujeme.“ dodáva Juraj Gabaj, riaditeľ hotela.

 

Talkshow Mariana Lechana na YouTube.

 


V Talkshow Mariana Lechana vás zabávali títo exkluzívni hostia:

Rok 2018
September - Sisa Sklovska
Apríl - jedinečná Sima Martausová
Marec - oduševnený Marek Ťapák
Február - očarujúca Barbora Švidraňová

Rok 2017
November - veselý Dano Heriban
Október - podmanivá Zuzana Vačková
September - bezprostredný Tomáš Bezdeda
Máj - neopakovateľný Juraj Šoko Tabaček
Apríl - charizmatický Milo Kráľ
Marec - éterická Sima Martausová
Február - veselá rodina Feldekovcov
Január - všestranný Štefan Skrúcaný